O nas i naszej piekarni

Bajgle

Jesteśmy firmą rodzinną z głębokimi tradycjami piekarniczymi. Historia piekarnictwa w naszej rodzinie sięga czasów powojennych. Już wtedy zaczęła się budować świadomość kunsztu piekarnictwa i dobrego smaku. W naszej drodze w dziedzinie piekarnictwa skupiliśmy się na wąskiej ofercie produktowej. Uważamy, że chcąc robić coś naprawdę dobrze, rzemieślniczo, zdrowo i według starych, najlepszych zasad, nie możemy mieć zbyt szerokiej oferty.

Ciężką pracą, wieloma nieprzespanymi nocami i ogromem wiedzy, czasu i poświęcenia, staliśmy się specjalistami w produkcji bajgli. Nasze bajgle nazywamy „warszawskimi”, bo produkujemy je dla Warszawy. Kto jeszcze nie próbował bajgli z naszej wspaniałej pracowni, musi jak najszybciej nadrobić tą zaległość. Nasze bajgle są po prostu uzależniająco pyszne.

Oferta wyrobów drożdżowych to nasza druga linia produktów. Drożdżówki i pączki, które codziennie w nocy sumiennie i z należytą starannością wypiekamy i smażymy, są naprawdę nieprzyzwoicie dobre. Rzadko już można spotkać piekarnie, która pracuje na naturalnych składnikach, sama prowadzi ciasto i korzysta ze starodawnych pieców. U nas dalej jest magicznie, pachnąco i pysznie jak za dawnych lat. Zapraszamy!

100% naturalne i zdrowe
Produkty z nocnej produkcji, świeże!
Najlepsze składniki
Dogodne warunki współpracy

Napisz do nas

Zapraszamy do kontaktu klientów hurtowych jak i detalicznych